Blog MySki.pl

Nowe wiązania G3 są już u nas!

Opublikowano Autor: Zuza

Marka, której początki sięgają roku 1995 w Canadzie a dokładnie Vancouver. Producenci sprzętu dla nart freeridowych oraz snowboardu.

 

G3 Genuine Guide Gear jest dumnym partnerem wspierającym ACMG. Bardzo cenią wiedzę i doświadczenie, które wynika z ich stylu życia i oddaniu się górą.

W naszym asortymencie posiadamy dwa typy wiązań.

1. G3 Wiązania Onyx

Unikalny design wiązań ONYX jest skierowany na najdoskonalsze połączenie lekkości, wysokiej wydajności i łatwości w użyciu.

Kiedy G3 wprowadziło na świat wiązania ONYX, została otwarta droga do zupełnie nowej kategorii wiązań o wysokiej funkcjonalności. Od tego czasu konkurencja stara się wyłapać korzyści tych wiązań, lecz mimo tego ciągle pozostają niepowtarzalne w swojej kategorii pod względem dostępności i komfortu użytkownika. Począwszy od najkorzystniejszej ceny w kategorii, aż po funkcyjną podstawową płytkę montażową, ONYX nadaje narciarzom niepowtarzalnej wartości. Ponadto udoskonalone możliwości odpinania czynią z nich te najlepsze na rynku.

Korzyści:
Łatwe przechodzenie pomiędzy trybem narciarskim a spacerowym, DIN 6-12, udoskonalony system zapinania w przedniej części, udoskonalony system odpinania (podnoszenia) pięty za pomocą kijka, w zestawie są płytki montażowe, które umożliwiają szybką i łatwą regulację rozmiaru wiązań aż o 33mm kompatybilne z rakami wspinaczkowymi

Materiał:
Przednie szczęki zaciskowe, część tylna i podkładka – kute aluminium wykorzystywane w lotnictwie, płytka montażowa wzmocniona za pomocą włókien.

Masa:
1430g (cała para włącznie z hamulcami)

57426.jpg.thumb_300x300

2. G3 Wiązania Ion

Najbardziej intuicyjne, niezawodne, wydajne i lekkie wiązania Touring. Absolutna nowość  z warsztatów G3. Szeroka przednia część, innowacyjne mocowanie, wysokiej jakości hamulce, a to wszystko w lżejszej wersji. Większa wydajność, wyjątkowa siła do przenoszenia nart i elegancki design przewyższa inne wiązania w swojej kategorii.

57423

 

Zapraszamy do sklepu.

g3_pro

Skomentuj wpis jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *